Топ продаж

Підшипник маточини OPEL VIVARO, RENAULT TRAFIC задн. міст (Вир-во SKF)
3 088 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 3617
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини OPEL VIVARO, RENAULT TRAFIC задн. міст (Вир-во SKF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3617 |
| Виробник | SKF |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Vivaro, Primastar |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 088 ₴


