Топ продаж

Підшипник маточини OPEL MOVANO B , RENAULT MASTER III 10- задн. міст (Вир-во SKF)
4 612 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 6722
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини OPEL MOVANO B , RENAULT MASTER III 10- задн. міст (Вир-во SKF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 6722 |
| Виробник | SKF |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Master, Movano |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 612 ₴


