Топ продаж

Підшипник маточини DACIA DOKKER 12 - передн. міст (Вир-во SKF)
3 620 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 6798
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини DACIA DOKKER 12 - передн. міст (Вир-во SKF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 6798 |
| Виробник | SKF |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Dokker |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 620 ₴


