Топ продаж

Підшипник маточини колеса IVECO DAILY IV-VI 06- задн. міст (Вир-во SKF)
6 108 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 7005
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини колеса IVECO DAILY IV-VI 06- задн. міст (Вир-во SKF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 7005 |
| Виробник | SKF |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 108 ₴


