Топ продаж

Сайлентблок важеля OPEL COMBO, CORSA C, TIGRA 00-перед. міст (Вир-во SKF)
1 305 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 335007
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля OPEL COMBO, CORSA C, TIGRA 00-перед. міст (Вир-во SKF)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 335007 |
| Виробник | SKF |
| Висота | 69.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 59.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Tigra, Tigra, Corsa, Combo, Meriva |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | Combo|Corsa|Meriva|Tigra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴


