Топ продаж

Сайлентблок важеля CHEVROLET CAPTIVA, OPEL ANTARA 06 перед. міст ззаду (Вир-во SKF)
1 745 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 335009
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CHEVROLET CAPTIVA, OPEL ANTARA 06 перед. міст ззаду (Вир-во SKF)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 335009 |
| Виробник | SKF |
| Висота | 54.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 19.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 78.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Captiva, Antara |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 745 ₴


