Топ продаж

Втулка стабілізатора RENAULT KANGOO 08- перед. міст (Вир-во SKF)
298 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 356037
+380 (63) 355-20-02
Viber WhatsApp Telegram- +380 (66) 355-20-02Дзвінки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора RENAULT KANGOO 08- перед. міст (Вир-во SKF)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 356037 |
| Виробник | SKF |
| Висота | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Довжина | 45.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 31.3 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴


