Втулка стабізатора MB SPRINTER 601, 602, 611, VW LT (82-06, 06-) зад. міст (Вир-во FEBI)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 07200 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | T1/TN, Sprinter |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



