Сайлентблок важеля FORD задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35539 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Довжина | 35 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | Galaxy, XC70, S60, S80, XC60, S-Max, V70, Mondeo |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴



